RAY STALJE. Komposition, olie på lærred, signeret-87.

234894. RAY STALJE. Komposition, olie på lærred, signeret-87.

70 x 88 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

70 x 88 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.309