SIDDEGRUPPE, 7 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.

234886. SIDDEGRUPPE, 7 dele, anden halvdel af det 20. århundrede.

Rattan. 6 stole og 1 bord. Diam 131, højde 75 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.692