ARMBANDUR, Certina DS-5, Quartz.

2347936. ARMBANDUR, Certina DS-5, Quartz.

Guld på stål.
Skivens bredde er ca. 3 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Armbånd senere.
Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Guld på stål.
Skivens bredde er ca. 3 cm.

Antal besøg: 1.448