LEGNER, Original-Odhner, serienummer 229-840022.

2347664. LEGNER, Original-Odhner, serienummer 229-840022.

Længde ca 37 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker, pletter. Ikke funktionstestet, ingen funktionsgaranti ydes.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 37 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 962