SAPPIRRING SIGNERT HARRY IVENS, SØLV 925.

2346597. SAPPIRRING SIGNERT HARRY IVENS, SØLV 925.

elegant damering lavet af 925 sølv og stemplet, signet af Harry Ivens, USA, ringhoved er prydet med 7 ovale facetslebne naturlige safirer, ringstørrelse 60, ringskinnens indvendige diameter 20 mm, ringhoved 21x8,6 mm, vægt 4 gram.

Meget velbevaret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Meget velbevaret.

Antal besøg: 501