SOFAGRUPPE, 4 dele, Chippendale stil, 20. århundrede.

234236. SOFAGRUPPE, 4 dele, Chippendale stil, 20. århundrede.

Bonat træ. Ryg og sæde i rattan. Sofa, længde 190 cm. Bord, diam 86, højde 63.

Bord med pletter. Ellers Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.135