KASSAKISTA, begyndelsen af det 20. århundrede.

234086. KASSAKISTA, begyndelsen af det 20. århundrede.

Lakeret metal og smedejern. Længde 41, dybde 26, højde 21 cm.

Brug/aldersslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brug/aldersslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 548