Masser af bogstaver, metal.

Masser af bogstaver, metal.
2340024. Masser af bogstaver, metal.

Gruppe på 11 bogstaver, metal, malet guldfarvet, hver størrelse ca.Mål: 24x21x5 cm.

Alderssvarende stand med brugsspor, ridser og skrammer, farveafskrabninger og stedvis rustfilm.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 538