STEPHEN BROWNLOW (1828-?). FLOD TYNE.

2339279. STEPHEN BROWNLOW (1828-?). FLOD TYNE.

signeret og betitlet, akvarel, 17,5 cm x 26 cm, monteret i en forgyldt gesso-ramme, 39 x 47 cm samlet.

farvning, ramme, med tab og skader, 'guld malet ind'.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 573