UNO SVENSSON. "Stor legeplads belyst", litografi.

2338969. UNO SVENSSON. "Stor legeplads belyst", litografi.

Signeret Uno Svensson, dateret 74, nummereret 25/90, ca 64x47 cm (84x67) Herkomst: Uno Svensson.

pletter på glas forekommer.

Kunstner/designer

Uno Svensson (1929–2012)

Tema

Uno Svensson

Få foretaget en gratis vurdering!

pletter på glas forekommer.

Kunstner/designer

Uno Svensson (1929–2012)

Tema

Uno Svensson

Antal besøg: 591