ANDERS ÖSTERLIND. olie på lærred.

233822. ANDERS ÖSTERLIND. olie på lærred.

Gadefest med træer, utydeligt signeret, 65x55 cm.

Tab af farve.

Få foretaget en gratis vurdering!

Tab af farve.

Antal besøg: 3.653