CAFÉSTOLE, 4 stk., stemplet FISCHEL AUSTRIA, 18-1900 tallet.

233763. CAFÉSTOLE, 4 stk., stemplet FISCHEL AUSTRIA, 18-1900 tallet.

4 Caféstole, Fischel Østrig 18-1900 tallet.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 7.499