PETER ENGBERG. Farvelitografi, "Kullerbyn", signeret og nummereret.

2336031. PETER ENGBERG. Farvelitografi, "Kullerbyn", signeret og nummereret.

Ark ca 39 x 59 cm.

Uden ramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ark ca 39 x 59 cm.

Uden ramme.

Antal besøg: 562