Kommode med tre skuffer, slutningen af 1800-tallet.

233576. Kommode med tre skuffer, slutningen af 1800-tallet.

Kommode i poleret træ og med skuffer med messingbeslag Højde 78 cm Længde 93 cm Dybde 43 cm.

Brugstilstand, revner, ridser, afslag Nøgle mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 611