ÆSKE, renæssancestil, 20. århundrede.

233522. ÆSKE, renæssancestil, 20. århundrede.

Egetræ. Udskåret indretning.
Ca. længde 129, bredde 48, højde 56 cm.

Slitage, mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Egetræ. Udskåret indretning.

Slitage, mindre pletter.

Antal besøg: 1.049