CYKEL, ukendt mærke.

CYKEL, ukendt mærke.
2334507. CYKEL, ukendt mærke.

26 tommer.

styr og sadel ikke original, brugs- og aldersrelateret slitage, låse mangler, ikke fungerende belysning. ikke testet, funktionsgaranti ydes ikke.

Få foretaget en gratis vurdering!
2334507. CYKEL, ukendt mærke.

26 tommer.

Antal besøg: 297