HATTASK, Wilh. Schaumans fanerfabrik AB, 1900-tallet.

233421. HATTASK, Wilh. Schaumans fanerfabrik AB, 1900-tallet.

Højde ca. 33 cm.

Slitage, pletter, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 33 cm.

Slitage, pletter, skader.

Antal besøg: 1.595