SPEJL Glasmäster Markaryd og HALLMÖBEL, 20. århundrede.

233390. SPEJL Glasmäster Markaryd og HALLMÖBEL, 20. århundrede.

Spejl, mærket Glasmäster Markaryd, ca 123 x 63 cm.
To skuffesektioner med hylder på løst benstativ. Samlet længde 120 bredde højde ca 45 cm.

Benstilling med skader. Slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.440