KARL MÅRTENS. Silkehale, farvelitografi, signeret.

2332427. KARL MÅRTENS. Silkehale, farvelitografi, signeret.

Bladstørrelse 38x23 cm.

Indrammet. Folde.

Kunstner/designer

Karl Mårtens (Født 1956)

Få foretaget en gratis vurdering!

Bladstørrelse 38x23 cm.

Indrammet. Folde.

Kunstner/designer

Karl Mårtens (Født 1956)

Antal besøg: 372