VÆGSKAB med ahornrum, folkemalet, dateret 1831.

233239. VÆGSKAB med ahornrum, folkemalet, dateret 1831.

Længde 71, bredde 34, højde 79 cm.

Farve slid.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farve slid.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 4.489