KJELL LÖNNÅ. komposition, farvelitografi, signeret og nummereret 114/200.

2332356. KJELL LÖNNÅ. komposition, farvelitografi, signeret og nummereret 114/200.

Billedstørrelse 30x30 cm.

Ikke indrammet. Pletter.

Kunstner/designer

Kjell Lönnå (Født 1936)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedstørrelse 30x30 cm.

Ikke indrammet. Pletter.

Kunstner/designer

Kjell Lönnå (Født 1936)

Antal besøg: 314