ET LOMMEKOMPENSERET BAROMETER fra det 19. århundrede.

2331171. ET LOMMEKOMPENSERET BAROMETER fra det 19. århundrede.

urskiven signeret J. Hicks, Maker London, 5394, i original læderetui, diameter 5 cm.

ridser og mærker i ansigt og urkasse, ydre kasse slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 331