BERNHARD EIKE. Rural, olie på lærred, signeret på verso Bernh. Egetræ.

233082. BERNHARD EIKE. Rural, olie på lærred, signeret på verso Bernh. Egetræ.

50x60 cm.

Brugsslitage, mindre malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

50x60 cm.

Antal besøg: 1.049