HAVEMØBLER, såkaldte BRANCH MØBLER, 5 dele, 20. årh.

233013. HAVEMØBLER, såkaldte BRANCH MØBLER, 5 dele, 20. årh.

Sofa længde 153, bredde 67, højde 110.
Bordlængde 108, bredde 73, højde 72 cm.
2 lænestole højde 98 cm.
Taburet.

Brugsslitage, skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 lænestole højde 98 cm.
Taburet.

Brugsslitage, skader.

Antal besøg: 1.142