SOFA, bordeaux læder, 3-personers, Chesterfield, 1900-tallet.

232996. SOFA, bordeaux læder, 3-personers, Chesterfield, 1900-tallet.

Længde 200 cm, dybde 75 cm.

Kraftigt Brugsslitage med ridser og slidmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 200 cm, dybde 75 cm.

Antal besøg: 979