SKÆNK, "Amy", Horreds møbler.

SKÆNK, "Amy", Horreds møbler.
2329874. SKÆNK, "Amy", Horreds møbler.

Hvid laminat og plade fineret med valnød. På forkromede ben. Mærket. Bredde ca 160 cm, dybde 47 cm, højde 57 cm.

Brugsslitage med mærker og mindre pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 987