VASSIL SIMITTCHIEV. "Den vandrette facade". Farve serigrafi. Signeret V. Simittchiev og dateret 1982.

23297. VASSIL SIMITTCHIEV. "Den vandrette facade". Farve serigrafi. Signeret V. Simittchiev og dateret 1982.

62 x 94 cm.
Bær dedikation.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

62 x 94 cm.
Bær dedikation.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 1.181