FIGURER, 3 stk, glas, Lalique, signeret.

232945. FIGURER, 3 stk, glas, Lalique, signeret.

Hane, kvindefigur og skål. Højde 5-21cm Skål Ø 20cm.

Brugsslitage. Kvindefigur let gulnet, med Kantstødt forneden Skål, mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 898