BORD OG PIEDESTAL, Kina, 20. århundrede.

23289. BORD OG PIEDESTAL, Kina, 20. århundrede.

Delvist skåret indretning. Bordet er 73 cm langt, 36 cm bredt, 69 cm højt. Sokkelhøjde 37 cm.

Der mangler en fælg på bordet. Have på.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 926