7 x 1960'er spisestuestole.

7 x 1960'er spisestuestole.
2328732. 7 x 1960'er spisestuestole.

7 x 1960'er spisestuestole. Design af massivt træ, formstøbte ryglæn, sæder i sort imiteret læder.

Brugsspor, der står i forhold til alder, ridser og skrammer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 390