Kommode, Art-deco stil, 1930'erne / 40'erne.

232810. Kommode, Art-deco stil, 1930'erne / 40'erne.

Fineret i birketræ. Højde 66, Bredde 44, Længde 119 cm.

Aldersslitage.1 træg æske. 2 knopper skifter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.338