BLÆSEINSTRUMENTER, 5 stk., inklusive TROMPET Besson & Co, London.

232775. BLÆSEINSTRUMENTER, 5 stk., inklusive TROMPET Besson & Co, London.

Trompet Besson & Co, London, Brevete, serienummer: 126347, 1930'erne. Trompet første halvdel af det 20. århundrede. To jagthorn. Kornet.

Buler, slitage, skavanker. Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.071