PORTEFØLJE og TASKE. Inklusive Celine, 1900-tallet.

232737. PORTEFØLJE og TASKE. Inklusive Celine, 1900-tallet.

Celine taske, længde 17 cm.
Portfolio, længde 45 cm.

Brugsslitage. Nøgle til portefølje mangler, dog åben.

Få foretaget en gratis vurdering!

Celine taske, længde 17 cm.
Portfolio, længde 45 cm.

Antal besøg: 1.212