LUIGI ROCCA. Stilleben.

LUIGI ROCCA. Stilleben.
2327136. LUIGI ROCCA. Stilleben.

Olie på bordx Signeret 34x48,5 cm.

I god stand. Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 411