ÖRJAN WIKSTRÖM. "Korridor", litografi, signeret.

232589. ÖRJAN WIKSTRÖM. "Korridor", litografi, signeret.

122/220, billedstørrelse 75 x 54 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Örjan Wikström (Født 1948)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Örjan Wikström (Født 1948)

Antal besøg: 1.980