HALSKÆDER, 2 stk og 1 HANDSÆNG, 18k guld, vægt ca. 9 gr.

232483. HALSKÆDER, 2 stk og 1 HANDSÆNG, 18k guld, vægt ca. 9 gr.

En defekt kæde og en større sten i vedhænget mangler.

Brugsslitage/ skrot guld.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage/ skrot guld.

Antal besøg: 390