BROCHER, 2 stk og HALSKÆDE, sølv.

232401. BROCHER, 2 stk og HALSKÆDE, sølv.

Broche og vedhæng med markasiter.
Brocher, længde ca. 4-5 cm.
Halskæde, længde ca. 42 cm.

Brugsslitage. Der mangler en sten på brochen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brocher, længde ca. 4-5 cm.
Halskæde, længde ca. 42 cm.

Antal besøg: 535