SNØSKO, et par, træ, læder, 20. århundrede.

2323743. SNØSKO, et par, træ, læder, 20. århundrede.

Bundet med sener på træramme.
Længde ca 150 cm.
Bredde ca 30 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bundet med sener på træramme.
Længde ca 150 cm.
Bredde ca 30 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 667