SØJLEBORD med intarsia, rokokostil, 20. århundrede.

232348. SØJLEBORD med intarsia, rokokostil, 20. århundrede.

Søjlebord med intarsia dekoration i form af vegetation Højde 62 cm Diameter ca 50 cm.

Brugsslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, ridser.

Antal besøg: 2.059