LYS, 1-par, forgyldt messing, model lire.

2323402. LYS, 1-par, forgyldt messing, model lire.

Højde ca 21 cm.

Brugsslitage. Mindre Overfladeslitage. Der mangler en detalje på en af lysestagerne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca 21 cm.

Antal besøg: 434