LÆNESTOLE et par, rokoko stil, 20. århundrede.

232318. LÆNESTOLE et par, rokoko stil, 20. århundrede.

Hvidmalet, træskåret dekoration, polstret ryg og sæde, betrukket med gråt og sort stof.

Slid, forekomst af malingstab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besøg: 652