STOLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

232128. STOLE, et par, rokokostil, 20. århundrede.

Ryglænshøjde 93, sædehøjde 43 cm.

Brugsslitage og mesh-tunge.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage og mesh-tunge.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 598