SKABE, Empire stil, 20. århundrede.

232089. SKABE, Empire stil, 20. århundrede.

Mahogni. Intarsiadekor. Dekoration af lire. Længde 61, bredde 51, højde 114 cm.

Mindre finerskader. Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 940