2319797. Sæt med 2 styluskunst.
1x „3 hyrder“, trækul på papir, utydeligt signeret „Hans Günther Lehmann“? og dateret '25', arkstørrelse ca. 35x22cm,
1x A.Weber, mor og barn på skovstien, litografi, signeret nederst til højre i pladen, arkstørrelse ca. 23,5x35,5cm
uindrammet.
uindrammet.