Sæt med 2 styluskunst.

Sæt med 2 styluskunst.
2319797. Sæt med 2 styluskunst.

1x „3 hyrder“, trækul på papir, utydeligt signeret „Hans Günther Lehmann“? og dateret '25', arkstørrelse ca. 35x22cm,
1x A.Weber, mor og barn på skovstien, litografi, signeret nederst til højre i pladen, arkstørrelse ca. 23,5x35,5cm
uindrammet.

lette tegn på alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

uindrammet.

lette tegn på alder og brug.

Adresse

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Auctionet HL
Antal besøg: 246