LOMME, sølv, Ancre Lignes Droite, 23 rubiner, 1900-tallet.

231963. LOMME, sølv, Ancre Lignes Droite, 23 rubiner, 1900-tallet.

Forgyldt sølv, med opgavenøgle Diameter 4 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 5.465