ERIK OLE JØRGENSEN. Sofa model EJ 220, tre-personers, 1990'erne.

2319395. ERIK OLE JØRGENSEN. Sofa model EJ 220, tre-personers, 1990'erne.

Lavet til Fredericia Møbler. Løse puder betrukket med hvidt tekstil.

Længde 212 cm, dybde 86 cm, højde 73 cm og sædehøjde 42 cm.

Tekstil let snavset, Brugsslitage, ridser og gnidninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.126