BORDUR, maritimt, Usher & Cole, London, kronometer.

2318111. BORDUR, maritimt, Usher & Cole, London, kronometer.

Signeret Usher & Cole London 8253. Højde ca 19 cm. Messinghåndtag og detaljer i messing. Mahogni.

Slitage, pletter, lejlighedsvis tør revne.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 915