RUBEN HELEANDER. Træ, farvelitografi, signeret Helander.

2316692. RUBEN HELEANDER. Træ, farvelitografi, signeret Helander.

Billedmål 35 x 48 cm.
Rammemål 50 x 64 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Ruben Heleander (1931–2020)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 35 x 48 cm.
Rammemål 50 x 64 cm.

Kunstner/designer

Ruben Heleander (1931–2020)

Antal besøg: 754