MODULSOFA, aluminium/tekstil, lydabsorberende, model "Reform", Johanson Design,, moderne.

2315970. MODULSOFA, aluminium/tekstil, lydabsorberende, model "Reform", Johanson Design,, moderne.

Polstring i mintgrøn / lys turkis farve. Mærket.

Længde 130 cm Dybde 67 cm Højde 126 cm Siddehøjde 42 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 444