GULVLAMPE MED BORD, 1950'erne / 60'erne.

231533. GULVLAMPE MED BORD, 1950'erne / 60'erne.

2 arme. Metalramme. Bordplade af teaktræ.
Højde ca. 145 cm.

Slitage, ridser. Fod med kraftige ridser og slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 145 cm.

Antal besøg: 1.127